Jesteś tutaj: > Aktualności
Dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

Aktualności

2017

Program stypendialny "Mistrzowie Chemii".

24-04-2017 | Aktualności

Fundacja ORLEN Dar Serca kontynuuje ogólnopolski program stypendialny „Mistrzowie Chemii” skierowany do pasjonatów nauk przyrodniczych. W tym roku po raz pierwszy o stypendium mogą się ubiegać absolwenci gimnazjum, którzy od września 2017 roku rozpoczną naukę w Technikum w Zespole Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.

Stypendystami programu „Mistrzowie CHEMII” mogą zostać uczniowie, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, mają na swoim koncie pierwsze sukcesy w dziedzinie chemii i angażują się w działalność społeczną. W ramach stypendium przez cały okres nauki Fundacja pokrywa koszty związane z edukacją, m. in. zakup podręczników i pomocy szkolnych, udział w programie zajęć dodatkowych i pobyt w internacie wraz z wyżywieniem. Dodatkowo stypendyści otrzymują od Fundacji comiesięczne kieszonkowe na pokrycie osobistych wydatków związanych z nauką. Szczegółowe informacje dotyczące naboru do programu „Mistrzowie Chemii” znajdują się w regulaminie programu dostępnym na stronie internetowej Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”.

Link do strony Fundacji:

http://www.orlendarserca.pl/pl/dlamediow/komunikaty/Strony/ORLEN-zaprasza-po-stypendia-zdolnych-m%c5%82odych-chemik%c3%b3w.aspx

« powrót