Jesteś tutaj: > Aktualności
Dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

2012

Porozumienie o współpracy.

14-12-2012 | Aktualności

W dniu 14 grudnia 2012 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Płocku zostało uroczyście podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza, a Politechniką Warszawską Filia w Płocku.

W ramach Porozumienia Politechnika Warszawska w Płocku podejmuje się sprawowania patronatu nad Zespołem Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w zakresie propagowania i rozwijania wśród uczniów zainteresowań naukami technicznymi, jak również sprawowania honorowego patronatu nad Konkursem Chemicznym im. Ignacego Łukasiewicza. Laureaci i finaliści Konkursu Chemicznego, którzy uzyskają świadectwo dojrzałości w roku ubiegania się o przyjęcie na studia zostaną przyjęci na studia pierwszego stopnia na kierunek Technologia chemiczna na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii poza procedurą kwalifikacyjną.

Natomiast Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza zapewni Politechnice możliwość prezentowania kierunków kształcenia, działalności dydaktycznej i naukowej, działalności promocyjnej nauczycielom i uczniom, a także wspierać będzie Politechnikę w propagowaniu nauk technicznych w Płocku i regionie północnego Mazowsza.

W wyniku Porozumienia Politechnika ułatwi nauczycielom i uczniom Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza korzystanie z potencjału organizacyjnego, bazy naukowej i doświadczeń dydaktycznych.

 

« powrót