Jesteś tutaj: Strona główna > Kontakt > Telefony
Dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

Telefony

Sekretariat Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza



 

Renata Wiśniewska
pokój nr 7
tel. (+48 24) 365 86 32
fax (+48 24) 365 86 49
e-mail: zsce@zsce.pl, renata.wisniewska@zsce.pl

Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza



 

Tomasz Wiśniewski - Dyrektor
pokój nr 7A
tel. (+48 24) 365 86 32
fax (+48 24) 365 86 49
e-mail: tomasz.wisniewski@zsce.pl



 

Magdalena Nowakowska - Wicedyrektor
pokój nr 7B
tel. (+48 24) 365 86 33
e-mail: magdalena.nowakowska@zsce.pl



 

Barbara Kozera - Wicedyrektor
pokój nr 8
tel. (+48 24) 365 86 42
e-mail: barbara.kozera@zsce.pl

Sekretariat Uczniów



 

Marzena Byszewska
pokój nr 15
tel. (+48 24) 365 86 37
fax (+48 24) 365 86 45
e-mail: marzena.byszewska@zsce.pl

 

Nina Skórska
pokój nr 15
tel. (+48 24) 365 86 37
fax (+48 24) 365 86 45
e-mail: nina.skorska@zsce.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy



 

Teresa Kalinowska
pokój nr 9
tel. (+48 24) 365 86 38
e-mail: teresa.kalinowska@zsce.pl

 

Magdalena Kapuścińska
pokój nr 9
tel. (+48 24) 365 86 38
e-mail: magdalena.kapuscinska@zsce.pl

Psycholog



 

Ewa Reczek
pokój nr 11
tel. (+48 24) 365 86 47
e-mail: ewa.reczek@zsce.pl

Pedagog



 

Agnieszka Dudek
pokój nr 12
tel. (+48 24) 365 86 46
e-mail: agnieszka.dudek@zsce.pl

Doradca Zawodowy



 

Anna Borawska
pokój nr 12
tel. (+48 24) 365 86 46
e-mail: anna.borawska@zsce.pl

Pielęgniarka



 

Ewa Morawska
pokój nr 14
tel. (+48 24) 365 86 34
e-mail: ewa.tomczak@zsce.pl

Biblioteka



 

Barbara Ćwikła
pokój nr 16
tel. (+48 24) 365 86 39
e-mail: barbara.cwikla@zsce.pl



 

Marta Kleniewska
pokój nr 16
tel. (+48 24) 365 86 39
e-mail: marta.kleniewska@zsce.pl

Laboratorium



 

Wiesława Kulczakiewicz
pokój nr 46
tel. (+48 24) 365 86 43
e-mail: wieslawa.kulczakiewicz@zsce.pl



 

Urszula Lewandowska
pokój nr 46
tel. (+48 24) 365 86 43
e-mail: urszula.lewandowska@zsce.pl

Pokój nauczycielski



 

pokój nr 63
tel. (+48 24) 365 86 35