Jesteś tutaj: Strona główna > Uczniowie > Biblioteka - Szkolne Centrum Multimedialne
Dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 

Fotogaleria

 

  Fotogaleria czyli relacje fotograficzne

 najważniejszych wydarzeń  w bibliotece

                    

 WYCIECZKA DO SKANSENU W SIERPCU DLA DZIECI

       Z OŚRODKA OPIEKUNCZO-WYCHOWAWCZEGO

                    Z OKAZJI DNIA DZIECKA

                           1 CZERWCA 2017 R.

                         

                          

              

                                        

 

                KONKURS "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA"

                                      30 MAJA 2017 R.

 

 

                                                  

                                                            

                    

 

                     

                      ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

                             I PRAW AUTORSKICH

                             24 KWIETNIA 2017 R.

 

                 

                 "WIOSNĄ RODZI SIĘ MIŁOŚĆ"      

 

 

 

 

       

 

 

                 SZKOLNY KIERMASZ WIELKANOCNY

                                3 KWIETNIA 2017 R.

 

 

 

                 Świąteczny Konkurs Plastyczny

                 na Ozdobę Wielkanocną

                      13. 03 do 31.03. 2017 r.

W kategorii palma:  

I Miejsce  Beata Joachimowicz    kl. I h

W kategorii pisanka:

I Miejsce ex aequo

Kamil Kusy   kl. I Ta

Jakub Krawczyk   kl. I Ta

II miejsce ex aequo

Natalia Kowalczyk   kl. I d

Justyna Gierwatowska   kl. III f

III Miejsce ex aequo

Kinga Zdańkowska   kl. I c

Krzysztof Smoleński   kl. I f

Przyznano również 17 wyróżnień. Na konkurs wpłynęło 127 prac

 

 

 

 

                       KONKURS RECYTATORSKI

                 "POEZJA TADEUSZA RÓŻEWICZA"

                             10 LUTEGO 2017 R.

 

I  Miejsce  Izabela Jabłońska      kl. III a

II Miejsce   Jakub Pietrzak          kl. IV Ta

III Miejsce   Katarzyna Stańska   kl.II b

Wyróżnienia:

Magdalena Majewska       kl. II b

Beata Joachimowicz         kl. I h

Przemysław Zawitowski    kl. III a

 

 

 

   

 

 

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ OZDÓB CHOINKOWYCH

       

                        15 GRUDNIA 2016 R.

                    

                

      FINAŁ KONKURSU "OZDOBA CHOINKOWA"

Kategoria Choinka

 I Miejsce       Magdalena Lemanowicz   kl. I Tb

II Miejsce       Natalia Wrześniewska    kl. I h

III Miejsce    Beata Joachimowicz         kl. I h

Kategoria Bombka

I Miejsce        Anna Wyczałkowska          kl. I Tb

II Miejsce       Paulina Grudzińska           kl. I d

III Miejsce     Piotr Borowski                  kl. I d

Kategoria Stroik

I Miejsce         Damian Zieliński                kl. III Tb

II Miejsce       Daria Malinowska              kl. I h

III Miejsce      Paulina Bogacz                  kl. I c

Nagroda specjalna za  szopkę   Oliwia Moszczyńska    kl. I c

 

 

 

 

                  MIKOŁAJKI 2016

             

"Swoją radość można znaleźć w radości innych, to

  właśnie jest tajemnica szczęścia."
                                           

                                                 Georges Bernanos  

 

    

          Finał Konkursu Fotograficznego

                       "Pejzaż jesienny z książką w tle"

I Miejsce     Martyna Gruczyk kl. II e

 

 

II Miejsce  Beata Joachimowicz    kl. I h

 

III Miejsce  Aleksandra Basta kl. I

 

 

                         Międzynarodowy Miesiąc

                            Biliotek Szkolnych

                          26 października 2016 

 

                                                "SĄD NAD KSIĄŻKĄ"

 

                                                 

 

                                       Narodowe Czytanie 2016

           "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza

    

                  

                 Rok Szkolny 2016/2017 

              Finał Konkursu plastycznego na

                      Molika  Książkowego

                        17 czerwca 2016

                

                 

 

               Finał Konkursu na plakat inspirowany 

       twórczością Henryka Sienkiewicza

                   10 czerwca 2016 r.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

         pod hasłem  "Czytanie uskrzydla !"

W tym roku czytałyśmy dzieciom w Przedszkolu

           "Tęcza" Nr 37  na Podolszycach

 

 

 Wycieczka do Warszawy dla dzieci z Ośrodka

 

    Opiekuńczo - Wychowawczego w Płocku

 

                    1 czerwca 2016

W programie:

zwiedzanie Łazienek Królewskich

warsztaty w Manufakturze cukierków

spacer po Starym Mieście

 

 

  

   

 

                FINAŁKONKURSU "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA "

                             7 KWIETNIA 2016 R

W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "CAŁA POLSKA

 CZYTA DZIECIOM"

 

I MIEJSCE            IZABELA JABŁOŃSKA   KL. II A

II MIEJSCE          JAKUB PARADOWSKI     KL. IB

III MIEJSCE         KATARZYNA STAŃSKA  KL. I B

 

WYRÓŻNIENIA:

 

MACIEJ WYSIBIRSKI              KL. I B

ALEKSANDRA ANTKIEWICZ     KL. I B

AGNIESZKA OSIECKA               KL. II B 

 

 

 

 

KONKURS I KIERMASZ PALM WIELKANOCNYCH

                                                                 2016

                                                       

 

                                       

               

 

 

 FINAŁ KONKURSU RECYTATORSKIEGO            

 

 

             "POECI KASKADERZY:

         

      BURSA, WOJACZEK, STACHURA"

                        

                 23 lutego 2016 r.

 

 

I miejsce     Paulina Kwiatkowska   kl. II d

II miejsce   Klaudia Lorenc            kl. II d

III miejsce  Joanna Art                kl. II a

 

Wyróżnienia:

Klaudia Smolińska       kl. I g

Kajetan Szmul            kl. I a

Joanna Białołęcka       kl. II d

 

 

 

 

 

 Świąteczny Kiermasz Ozdób Choinkowych

 

                 14 grudnia 2015 r.

            

 

 

 Świąteczny Konkurs na Ozdobę Choinkową

 

                    Finał 10 grudnia 2015 r.

 

Na konurs wpłynęły 92 prace wykonane przez

 

uczniów naszej szkoły.

 

W kategorii Choinka:

 

I miejsce ex aequo zajęły:

 

Ewelina Krześniak kl. II h i Aleksandra

 

Pytelewska z kl. I Ta

 

II miejsce: Sebastian Starczewski  kl. I f

 

III miejsce: Weronika Seklecka   kl. II g